V Karlových Varech odstartovalo velkolepé turné Kabátů a fanoušci nyní ve velkém využívají přes Colosseum Ticket posledních možností k nákupu svých vstupenek.

 Colosseum Ticket je exkluzivní vstupenková síť určená pro zákazníky rezervačního systému Colosseum, která nabízí přes 250 výdejních míst pro osobní odběr nebo platbu vstupenek. Součástí je také webový portál http://colosseumticket.cz/, kde mohou návštěvníci on-line vstupenky rezervovat nebo přímo zaplatit a poté si je i sami vytisknout. Ke Colosseum Ticket patří také služba profesionální rezervační kanceláře a marketing cílený na desetisíce návštěvníků.

 Vstupenky mohou fanoušci zakoupit také přímo na oficiálních stránkách skupiny Kabát. A to díky doplňkovému modulu WebSale rezervačního systému Colosseum. Nabídka na webu Kabátů a Colosseum Ticket je centralizovaná, pořadatel tak rozšiřuje nabídku vstupenek přes Colosseum Ticket bez omezujících kontingentů.

 Máte-li zájem prodávat své vstupenky on-line přímo z Vašich webových stránek anebo přes prodejní síť Colosseum Ticket, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!