Naše firma uspěla v žádosti o akreditaci Industry jubilejního 50. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a prokázala tím, že mezi filmovými festivaly má své nenahraditelné místo. 

Ve dnech 4.7.-7.7. budou zástupci naší společnosti prezentovat zástupcům filmových festivalů nový produkt - Colosseum Festival. Ten vychází z dlouhodobých zkušeností a ověřených postupů, které byly úspěšně aplikovány pro velké festivaly jako např. Rock for People, Pražské jaro, Dvořákova Praha, Febiofest a další. Nabízí osvědčené funkce jako komfortní on-line prodej vstupenek přímo přes webové stránky pořadatele (bez kontingentů), kvalitní kontrolu vstupenek a rychlé odbavení návštěvníků, detailní statistiky o uskutečněných prodejích nebo možnost marketingových kampaní.

Nově však, a to díky spolupráci s firmou Eventival, umožňuje přenášet data o akreditaci a nabízet tak k prodeji pouze ty vstupenky, na které má návštěvník v rámci akreditace nárok. Sály jsou rozdělené do akreditačních zón, z nichž se zobrazují jen vybraná místa dle akreditace. Samozřejmostí je jednoduchá identifikace akreditovaného návštěvníka přes elektronické kompaktní zařízení vybavené čtečkou čárového nebo QR kódu.

Informujte se o možnostech tohoto unikátního festivalového řešení na stránce festivaly.colosseum.eu

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!