Od konce července mohou fotbaloví fanoušci přes rezervační systém Colosseum nakupovat vstupenky na kvalifikační zápas Česko vs. Kazachstán, který se uskuteční 3. 9. v Plzni.

 Začátkem září pak bude spuštěn předprodej na zápas Česko vs. Turecko.

Fotbalové asociaci České republiky (FAČR) zajišťujeme širokou škálu služeb, odpovídajících náročnosti mimořádné sportovní akce, jakou kvalifikační boj o postup na mistrovství Evropy bezpochyby je. Jednou z hlavních služeb je modul WebSale rezervačního systému Colosseum, který umožňuje on-line prodej vstupenek přes stránky pořadatele. Fanoušci si mohou zakoupit vstupenky na známé adrese www.vstupenkyfotbal.cz Po zakliknutí příslušné kategorie diváka (člen FAČR, slevový kód od T-mobile, ani jedna z předchozích variant) systém nabídne pouze ty sektory a místa, na která má divák v rámci své kategorie nárok. Po výběru místa a uhrazení vstupenky je možné vstupenku vytisknout přímo z počítače anebo si nechat zaslat poštou domů, případně zvolit možnost osobního odběru na FAČR nebo v agentuře STES.

Další užitečnou službou je využití rozsáhlé prodejní sítě a portálu Colosseum Ticket. Na webu www.colosseumticket.cz lze vstupenky také zakoupit a vytisknout jednoduše on-line a navíc je zde možnost využití osobního odběru na více než 250 prodejních místech po celé ČR.

Samozřejmostí je osobní prodej vstupenek přes pokladny přímo na stadionu, který se realizuje přes licencovaný software Colosseum.

Platnost vstupenek bude následně kontrolována přes turnikety, které v Plzni na stadionu FC Viktoria Plzeň provozuje naše společnost Perfect System, a stejným způsobem pak pro zápas Česko vs. Turecko na stadionu Sparty.

K doplňkovým službám pak patří např. vyřizování on-line objednávek z webu FAČR a rozesílání vstupenek poštou.

Máte-li zájem o podobné služby právě pro svůj fotbalový klub, neváhejte nás kontaktovat.

Fotbalu zdar!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!