Vstupenky na jubilejní ročník tohoto oblíbeného festivalu nakupujte přímo přes webové stránky Struny podzimu nebo přes portál Colosseum Ticket s rozsáhlou prodejní sítí. 

Opět se můžete těšit na významné osobnosti hudební sféry, které svým osobitým přístupem a neobvyklým repertoárem přispívají k neopakovatelné atmosféře festivalu.

Společnost Perfect System pro MHF Struny podzimu zajišťuje kromě dodávky systému Colosseum, umožňujícímu např. právě prodej přes vlastní stránky pořadatele, také prodejní síť Colosseum Ticket, díky které si návštěvníci festivalu mohou osobně vyzvednout vstupenky kdekoli v České republice. K dispozici festivalu je také profesionální rezervační a obchodní oddělení, které se stará o kompletní agendu distribuce vstupenek festivalu – řešení objednávek a rezervací, helpdesk pro tuzemské i zahraniční zákazníky a tím dává festivalu prostor pro organizaci bez starostí okolo ticketingu.

Kontrola vstupenek je na festivalu provozována přes přenosné zařízení PDA se čtečkou čárového kódu pro elektronickou kontrolu tištěných vstupenek i e-vstupenek. 

Máte-li zájem o podobné řešení právě pro Váš festival, neváhejte se na nás obrátit. Program festivalu Struny podzimu naleznete ZDE.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!