Vstupenkový systém Colosseum je již nějakou dobu možné poptávat také pro účely snadného a rychlého odbavení návštěvníků rozhleden.

Aktuálně jsme zprovoznili naše řešení na rozhledně Skalka na Vyžlovce. Zabezpečený průchod umožňuje otáčivý klecový turniket typu Rota Tech, který pro tuto instalaci dodala firma Gunnebo. Na turniketu je umístěna schránka se čtečkou QR kódů, která zajišťuje kontrolovaný samoobslužný vstup na rozhlednu.

Výhodou samoobslužného ovládání mj. je, že umožňuje návštěvníkům vstup na rozhlednu v jakoukoli dobu bez toho, aby u toho byla nutná přítomnost obsluhy. Vstup na rozhlednu Skalka bude zpoplatněn od 18. 12. 2015, do té doby se ramena turniketu otáčí dovnitř i ven bez poplatku. Vstupenky na rozhlednu lze zakoupit v restauraci Hotelu Vyžlovka nebo také přímo v kiosku u rozhledny. Vstupenky jsou k dispozici ve dvou variantách, buďto jako jednorázové anebo roční a aktivují se přiložením ke čtecímu zařízení řídící schránky Colosseum a načtením QR kódu.

 Jaké další výhody přináší rozhlednám naše nové vstupní řešení?

  • akceptace celé řady různých typů tištěných vstupenek, e-vstupenek, SMSticketů, permanentek, čipových karet
  • rozpoznání speciálního vstupu na základě ZTP nebo jiných kategorií, případně obsluhy
  • generování statistik o návštěvnících přes čipovou kartu obsluhy přímo na displeji
  • možnost prodeje vstupenek přes internet
  • komunikace s mincovníkem nebo akceptátorem bankovek pro platbu přímo na místě
  • zcela autonomní systém – k jeho správě nepotřebujete žádné další zařízení

Vaše dotazy nebo poptávku rádi vyřídíme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!