11. 12. byl spuštěn předprodej na další ročník renomovaného festivalu Pražské jaro, který bude probíhat od 12. května do začátku června 2016 a opět uvede na desítky věhlasných českých a zahraničních umělců.

 Jako každý rok doprovázel předprodej vstupenek hned první den spuštění obrovský zájem. Volná místa rychle mizela již v první hodině zahájení.  Zájemci si však stále mohou koupit nebo rezervovat vstupenky, a to buďto přímo na stránkách festivalu anebo na ColosseumTicket.cz.

 Perfect System je dodavatelem rezervačního vstupenkového systému pro Pražské jaro již od roku 2011. Vedle systému provozujeme pro Pražské jaro rovněž obchodní oddělení, které vyřizuje agendu distribuce vstupenek.  Vzájemná spolupráce je rozšířena také o prodejní síť a portál ColosseumTicket.cz, což umožňuje zájemcům vyzvednutí vstupenek na festival kdekoli po České republice (seznam ZDE). Kromě možnosti osobního vyzvednutí poblíž domova je výhodou spolupráce s Colosseum Ticket také to, že systém festivalu je s prodejní sítí on-line propojen, což zaručuje sledování prodeje vstupenek v reálném čase.

Program 71. ročníku Pražského jara naleznete ZDE. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!