Úspěšný muzikál Fantom opery nahradí od ledna 2017 světový muzikálový hit Ples upírů. Vstupenky v předprodeji můžete nakupovat již nyní, a to na webu ColosseumTicket.cz nebo na webu muzikálu Ples upírů.

Diváci mohou vybírat svá místa přímo na jednom ze zmíněných webů a to díky interaktivnímu sálu, který je součástí stránek rezervačního systému Colosseum. Mohou si vybrat mezi platbou hotově, převodem nebo on-line kartou. Po přijetí elektronické platby lze vytisknout e-vstupenku, není tedy nutné vyzvedávat vstupenku osobně. Pro příznivce klasických tištěných vstupenek je ale přesto samozřejmě možné vstupenku vyzvednout osobně a to buď na pokladně divadla nebo na některých z prodejních míst Colosseum Ticket po celé České republice.

Muzikál Ples upírů slibuje nezapomenutelný kulturní zážitek, plný kvalitních pěveckých i tanečních výkonů. O vysokých nárocích na muzikál svědčí náročný konkurz, kterým prošly stovky uchazečů, ale také rozpočet, který se bude pohybovat v řádech desítek miliónů korun, podobně jako tomu bylo u Fantoma opery. Více informací o muzikálu naleznete ZDE.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!