Již čtvrtý ročník světového festivalu pod taktovkou Pražského jara. Festival, který se uskuteční od 19. – 26. listopadu, nabídne hvězdnou čtveřici klavírních umělců jako je Garrick Ohlsson, Olga Scheps, András Schiff nebo nejvýznamnější český klavírista Martin Kasík.

Vstupenky je možné zakoupit on-linewebu festivalu, na pokladnách Pražského jara v Rudolfinu nebo on-line i osobně kdekoli po ČR prostřednictvím sítě Colosseum Ticket (seznam prodejních míst ZDE). Systém pro prodej a rezervaci vstupenek na klavírní festival, jakož i na samotný festival Pražského jara dodává naše společnost Perfect System.

Pro Pražské jaro provozujeme také festivalový servis, kdy personálně zabezpečujeme služby návštěvníkům ohledně jejich rezervací a nákupu vstupenek, a to po telefonu, emailem ale také osobně na pokladně Rudolfina. Současně pro festival provozujeme zúčtovací centrum pro párování došlých plateb a zabezpečujeme technickou podporu. Pro hladký průběh festivalu dodáváme také tiskárny, platební terminály i čtečky čárových kódů pro kontrolu platnosti vstupenek.

Přejeme všem návštěvníkům, aby si festival jaksepatří užili a pevně věříme, že celá jejich cesta od rezervace vstupenky až po usednutí do sálu proběhne co nejvíce pohodlně a v klidu.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!