Svatý Martin přivezl českému fotbalu vytoužené první vítězství v kvalifikaci o světový šampionát 2018. Česko porazilo Norsko 2:1. Byli jsme od začátku u toho, od nákupu vstupenek ještě před zápasem až po odbavení fanoušků. 

Na zápasy České fotbalové reprezentace provozuje Perfect System předprodej v síti ColosseumTicket.cz, která přes svůj web přináší návštěvníkům možnost pohodlné rezervace nebo přímého nákupu přímo z domova nebo přes svých více než 250 odběrných míst možnost osobního vyzvednutí lístků kdekoli po ČR.

Společnosti STES a. s., která je oficiálním marketingovým zástupcem FAČR, dodáváme vstupenkový systém Colosseum pro prodej vstupenek přímo z webu www.vstupenkyfotbal.cz. Nabídka vstupenek je plně synchronizována s nabídkou na Colosseum Ticket. Součástí dodávky prodejního systému jsou graficky originální vstupenky vytištěné z kvalitního papíru určeného pro termální tiskárny. Vstupenky jsou vybavené čárovým kódem pro jejich snadnou elektronickou kontrolu. Při zápasech České fotbalové reprezentace zajišťujeme odborný dohled na místě a pomoc při odbavování návštěvníků u turniketů. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!