Minulý čtvrtek 8. 6. jsme si zopakovali každoroční výjezdní zasedání na zámku Kozel, kde jsme zhodnotili dosavadní vývoj a seznámili se s plány do budoucna. Vám odtud přinášíme některé novinky z našeho vývojového oddělení.

Business Intelligence

Přelomová novinka, Colosseum využívá Business Intelligence pro detailní přehled statistik. V intuitivním rozhraní reportů se rychle zorientujete, jednoduše nastavíte požadované volby a za pár vteřin získáte komplexní pohled na data. Ta se zobrazí v přehledných grafech a tabulkách, ke kterým přistupujete přes interaktivní portál nebo si nechte posílat pravidelně hotové výstupy ve formátu např. Excel nebo pdf přímo na svůj email.

WebQ

Zabraňuje přetížení a následnému výpadku rezervačních stránek při velkém náporu návštěvníků. Návštěvník, který se již „nevejde“, je postaven do fronty čekajících a v prohlížeči uvidí zbývající časový limit do přesměrování na on-line prodej.

WebClient - již brzy!

Jednoduchá a moderní webová verze klienta Colosseum zaměřená na prodej vstupenek, abonentek a jiných prodejních položek systému Colosseum s podporou EET. V první fázi bude nabízena prodejcům sítě Colosseum Ticket, kteří se tak mohou těšit na zcela nové a uživatelsky přívětivější rozhraní. Nová verze umožní celistvý pohled na transakce (zohlednění úhrady za celý prodej ne za jednotlivé vstupenky) a užitečné manažerské přehledy.

K novinkám z vývoje ještě jistě patří například nová responzivní verze aplikace pro on-line prodej vstupenek - WebSale 2.0 nebo koncept nových informačních portálů pro města, o nichž jsme již informovali dříve.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací!

-ZI-

Líbil se Vám článek? Sdílejte!