Po roční přestávce se opět setkáme s úspěšným mezinárodním hudebním festivalem Struny podzimu, který spojuje klasickou hudbu, jazz, world music a nadžánrové projekty. 

K vidění (a hlavně k slyšení) budou úspěšní hudebníci jako je například Herbie Hancock, Jason Moran nebo hip hopoví Shabazz Palaces. Nezapomeňte si tak včas zarezervovat svá místa, abyste o tuto událost podzimu nepřišli!

V rámci spolupráce naší společnosti Perfect System s.r.o.  s pořadatelem Struny podzimu s.r.o. máte možnost využít k nákupu vstupenek jak přímo oficiální web pořadatele, kterému zajišťujeme rezervační vstupenkový systém, tak i prodejní síť ColosseumTicket.cz. Díky tomu si můžete vstupenky objednat v klidu domova on-line nebo vyzvednout na prodejních místech, kterých máme aktuálně více než 250 po celé České republice.

„Je nám ctí, že pro tento festival můžeme zajišťovat kompletní servis spojený s rezervacemi, prodejem a distribucí vstupenek a podílet se na tomto jedinečném projektu,“ říká Erika, která má tento festival u nás ve firmě na starosti. A není jediná. Její názor sdílí i ostatní, kteří se na spolupráci podílejí.

Pokud byste i vy chtěli využít našich služeb v rámci kompletního festivalového balíčku nebo třeba máte zájem o vlastní rezervační systém, neváhejte se na nás obrátit. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a nabídky upravujeme na míru.

-MK-

Líbil se Vám článek? Sdílejte!