Po roce Národní divadlo láká na ochutnávku  nové sezóny 2017/2018 - přichází oblíbené Divadlobraní! To nabízí slevu 40 % na představení uváděná od 24. 8. do 30. 9. 2017. Jak slevu uplatníte?

Nejprve si prohlédněte pestrý program a vyberte si představení. Kromě osobní návštěvy v divadle nebo na některém z prodejních míst Colosseum Ticket a vyslovení hesla „Divadlobraní", tak můžete učinit jednoduše on-line na webu Národního divadla nebo na vstupenkovém portálu Colosseum Ticket. V obojích případech po vybrání sedadel zvolte v následujícím kroku slevu „Divadlobraní“. Na webu Národního divadla je nutné ještě zadat heslo, které je zveřejněno na stránkách divadla, na Colosseum Ticket stačí pouze vybrat slevu. Akce platí do nedělní půlnoci 3. 9.

Vstupenkový systém Colosseum, který Národní divadlo od roku 2014 používá, umožňuje nastavovat rozličné kategorie skupin zákazníků a k nim přiřazovat různé slevy – procentuálně nebo částkou. Tyto pak lze uplatnit jak na pokladně, tak na webu pořadatele, do něhož je rezervační systém Colosseum plně graficky i funkčně implementován.

-ZI-

Líbil se Vám článek? Sdílejte!