Zabezpečte svá data!

Informace, které jsou odesílané z http, nejsou zašifrované, a tak se do nich může kdokoli snadno dostat. Například přes přihlašovací formulář nebo košík a zjistit tak email, heslo nebo jaké vstupenky si návštěvník objednává. Na bezpečnost dat se myslí také v souvislosti s novým obecným nařízením GDPR, které šifrování doporučuje jako jeden z vhodných nástrojů pro splnění požadavků tohoto nařízení. Díky přechodu na https budou informace zašifrované.

Označení webu jako „nezabezpečený“              
Prohlížeč zobrazuje web bez https v levém rohu jako nezabezpečený, což může znejistit návštěvníka, zda stránkám může důvěřovat. Nezabezpečený web má také vliv na výsledky vyhledávání. Google oznámil, že bude upřednostňovat ve výsledcích vyhledávání weby s https před weby s http. Stejně tak již dříve oznámil, že bude zvýhodňovat responzivní weby.

Co je třeba udělat pro přechod na https?
V každém případě se s námi spojte. Na rezervační stránky, které jsou napojené na systém Colosseum, můžeme nasadit Váš SSL certifikát nebo ho Vám můžeme zajistit my. Kontaktujte nás a rádi Vám vysvětlíme možnosti.

 KONTAKT

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte!