Do divadla! Na koncert! Za sportem! Láká tramvaj obyvatele a návštěvníky Plzně. Což například při čekání na spoj není úplně marná výzva – můžeme zrovna přemýšlet, kam ve městě vyrazit nebo co třeba budeme dělat o víkendu. Portál plzenskavstupenka.cz nabízí spoustu možností kam v Plzni za zábavou a kulturou, a tedy spoustu nápadů a tipů například na divadelní a dětská představení, filmy v kině, plesy, koncerty, utkání, výstavy atd. včetně volnočasových aktivit.  Naleznete zde vstupenky například do Techmanie, Loosových interiérů, Divadla J. K. Tyla nebo kulturního domu Pekla.

Právě před rokem oblékla Plzeňská vstupenka nový kabát, nesoucí se v trendu responzivního a flat designu, přinášejícím větší přehlednost i svěží vzhled. Uživatelsky příznivější prostředí a rozšířená nabídka aktivit přilákala za rok o 40 % návštěvníků portálu více.

V duchu nového kulturního portálu s nabídkou vstupenek i volnočasových aktivit kráčí další krajská města. Například jsme kompletně redesingovali web HKpoint.cz – vstupenkový portál města Hradec Králové. Více o možnostech podobných řešení pro města naleznete ZDE.

Líbil se Vám článek? Sdílejte!